• Už známe jméno nového alba od Lady Gagy! Bude se jmenovat „ARTPOP“

  26 letá skladatelka, textařka, módní návrhářka, producentka ale především zpěvačka Lady Gaga navnadila fanoušky, že v září odhalí název jejího nového alba – nestalo se tak (což je její povaha a image).

  Před pár dny totiž pověsila na svou vlastní sociální síť LittleMonsters.com fotku, na které je vyobrazena i s jejím novým tetováním, které na sobě nese název „ARTPOP“.Také producent DJ White Shadow, který s Gaga spolupracuje na jejím novém albu, si nechal vytetovat slovo „ARTPOP”. Bylo tak jasné, že kolem toho vznikne obrovský flame, a že se lidé budou přít o to, zda-li to nebude název chystaného alba. K fotografii ještě přidala popisek „Nové tetování, nové album.”  a tak bylo vše skoro jasné. O několik chvil ještě celou věc uzavřela novým statusem:

  “Až budete psát o mém novém albu/projektu ARTPOP, nezapomeňte název napsat velkými písmeny, *záleží na detailech*.”

  Kdo v posledních rocích nepobýval na Marsu už někdy určitě musel slyšet jméno této američanky, která si svůj pseudonym vybrala podle své oblíbené písně „Radio Gaga“ od skupiny Queen. Ačkoliv si však jiní interpreti s vydáním alb dávají na čas, Lady Gagu brzké vydání nějak moc netrápí. Podle nejnovějšího vyjádření by se mělo její čtvrté album objevit v regálech obchodů před jarem roku 2013, tedy zhruba za půl roku.

  Pozdějšímu vydání se však při aktuální zaneprázdněnosti Lady Gagy nemůžeme divit. Mimo několik promo aktivit a filmů také točí Lady Gaga svůj vlastní film o svém životě. A možná se na něj můžeme těšit i v našich kinech. K tomu všemu je Lady Gaga aktuálně na turné Born This Way, jež obsahuje 110 zastávek.

  Nicméně ani já bych se nedivil, kdyby si to všechno Lady Gaga jen nevymyslela a neudělal takovýto malý podvrch médiím a svým fanouškým – to jsme tady mj. už přeci měli.

  Napsat komentář

  Informace

  06. 08. 2012, 20:28


 • Nejnovější příspěvky

 •