• Verona servíruje nový funky singl Nech si zdát

  Verona v současné době finišuje s novou deskou, kterou svým fanouškům nabídne již v září. Duo na ní slibuje více živých hudebních nástrojů a muzikantů, tudíž i trochu jiný sound. Než se tak stane, je tu další ochutnávka z nového alba, která dostala název Nech si zdát.

  Téměř každé léto se Peter Fider a Markéta Jakšlová vytasí s nějakou skvělou letní písní a ani letošní rok není výjimkou. Tentokrát to producent Peter Fider vzal pěkně od podlahy a servíruje příjemnou popovou záležitost s nádherným retro-funky nádechem. Song je plný pozitivní energie a Veronu navíc opět ukazuje v trochu jiném světle, než jsme byli doposud zvyklí… “K létu občas patří i nějaký ten flirt a každý z nás ho jistě alespoň jednou zažil. Právě menší letní úlet byl i inspirací k textu tohoto songu,“ dodávají k nové písni oba hlavní protagonisté, kteří k songu Nech si zdát počátkem tohoto týdne představili i video, jež se koncem června natáčelo v okolí Mimoně.

  Dodejme, že duo Verona na jaře oslavilo již 12 let svého úspěšného fungování. Během uplynulých let Peter a Markéta vydali celkem 6 úspěšných alb, 2 DVD a mají za sebou přes 1000 živých vystoupení, která se uskutečnila nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Bulharsku, Polsku, Americe a v neposlední řadě i v Číně…

   

  Napsat komentář

  Informace

  19. 07. 2014, 12:05


 • Nejnovější příspěvky

 •