• Vyhrajte CD a vstupy na pražský koncert Alexe Clara

  Pokud občas naladíte některé z komerčních rádií, tak jste tohle jméno zaručeně mohli slyšet. Alex Clare má zatím pouze jedno CD ve své biografii, ale nutno podotknout, že “The Lateness of the Hour” je skutečně zdařilý počin. Pokud i vy chcete slyšet tohoto britského talenta naživo, budete mít možnost už 21. října v pražském Roxy. U nás máte šanci dostat dva vstupy a navíc debutové album úplně zadarmo, tak neváhejte a zapojte se do naší soutěže! Více info o pražském koncertu naleznete zde nebo na stránkách pořadatelů Fource Entertainment.

  O co se soutěží?
  1x 2 vstupy na pražský koncert Alexe Clara + debutové CD “The Lateness of the Hour”

  Jak vyhrát?
  1) Staňte se fanouškem Nejhudby na Facebooku (zde)
  2) Pošlete odpověď na náš e-mail: Jak se jmenuje největší hit od Alexe Clara, který najdete na jeho debutu”The Lateness of the Hour”?

  Kam poslat odpověď?
  Odpovědi posílejte na mailovou adresu soutez@nejhudba.cz, nezapomeňte přidat svoje jméno a přijmení. V případě výhry vás budeme kontaktovat.

  SVÉ ODPOVĚDI MŮŽETE POSÍLAT DO 18. ŘÍJNA 2012!

  Ostatní podmínky:
  Vstupy nelze prodat nebo poskytnout dál, budou evidovány na vaše jméno, takže soutěžte pouze v případě, že na koncert skutečně chcete.
  Souhlas se zpracováním osobních údajů:
  Poskytnutí osobních dat účastníků je podmíněno jejich výslovným souhlasem. Účastí v soutěži každý účastník souhlasí s jejími podmínkami s tím, že organizátor je oprávněn uveřejnit jména a zpracovat osobní data. Účastí v soutěži každý účastník potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají ze zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim. Výherci mohou být zveřejněni na webových stránkách nejhudba.cz a facebookovém profilu facebook.com/Nejhudba.cz. Organizátor je oprávněn rozhodovat o všech otázkách týkajících se této soutěže podle vlastního uvážení.

  Děkujeme Fource Entertainment za poskytnutí cen do soutěže!
  facebook.com/FourceEntertainment

  Napsat komentář

  Informace

  13. 10. 2012, 15:49


 • Nejnovější příspěvky

 •