• Vyhrajte čtyři vstupy na koncert The Cribs

  The Cribs rozhodně nejsou žádní nováčci. Jejich vznik se datuje už k roku 2001. Tato britská indie-rocková parta z West Yorkshiru má za sebou už celkem pět studiových alb, z nichž jedna vyšla letos v březnu a jde skutečně a velmi příjemnou hudbu. Pokud i vy chcete vidět tento mladý talent naživo, tak se stačí zapojit do naší soutěže. Máme pro vás 2 vstupy na tuto akci, která se koná 21. září v pražském klubu Roxy. Více info o koncertu naleznete zde nebo na stránkách pořadatele Fource Entertainment.

  O co se soutěží?
  2x 2 vstupy na pražský koncert The Cribs (21. listopadu 2012 v Meet Factory v Praze 5)
  Oficiální událost akce na Facebooku

  Jak vyhrát?
  1) Staňte se fanouškem Nejhudby na Facebooku (zde)
  2) Pošlete odpověď na náš e-mail: Jak se jmenuje nové album The Cribs, které vyšlo letos v březnu? (napovédu hledejte v článku)

  Kam poslat odpověď?
  Odpovědi posílejte na mailovou adresu soutez@nejhudba.cz, nezapomeňte přidat svoje jméno a přijmení. V případě výhry vás budeme kontaktovat.

  SVÉ ODPOVĚDI MŮŽETE POSÍLAT DO 17. LISTOPADU 2012!

  Ostatní podmínky:
  Vstupy nelze prodat nebo poskytnout dál, budou evidovány na vaše jméno, takže soutěžte pouze v případě, že na koncert skutečně chcete.
  Souhlas se zpracováním osobních údajů:
  Poskytnutí osobních dat účastníků je podmíněno jejich výslovným souhlasem. Účastí v soutěži každý účastník souhlasí s jejími podmínkami s tím, že organizátor je oprávněn uveřejnit jména a zpracovat osobní data. Účastí v soutěži každý účastník potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají ze zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim. Výherci mohou být zveřejněni na webových stránkách nejhudba.cz a facebookovém profilu facebook.com/Nejhudba.cz. Organizátor je oprávněn rozhodovat o všech otázkách týkajících se této soutěže podle vlastního uvážení.

  Děkujeme Fource Entertainment za poskytnutí cen do soutěže!
  facebook.com/FourceEntertainment

  Napsat komentář

  Informace

  07. 11. 2012, 15:47


 • Nejnovější příspěvky

 •