• Vyhrajte dva vstupy na koncert Tylera Warda

  Mladý a neotřelý zpěvák, který se rozhodl zavítat také do Prahy v rámci svého turné. To je Tyler Ward, který ještě donedávna dělal hlavně coververze slavných hitů. Koncem září vydal své debutové a autorské EP s názvem “Hello. Love. Heartbreak.”. Pokud i vy chcete vidět tento mladý talent naživo, tak se stačí zapojit do naší soutěže. Máme pro vás 2 vstupy na tuto akci, která se koná 30. září v pražském klubu Roxy. Více info o koncertu naleznete zde nebo na stránkách pořadatele Fource Entertainment.

  O co se soutěží?
  1x 2 vstupy na pražský koncert Tylera Warda

  Jak vyhrát?
  1) Staňte se fanouškem Nejhudby na Facebooku (zde)
  2) Pošlete odpověď na náš e-mail: Odkud pochází Tyler Ward? (nápovědu najdete v článku)

  Kam poslat odpověď?
  Odpovědi posílejte na mailovou adresu soutez@nejhudba.cz, nezapomeňte přidat svoje jméno a přijmení. V případě výhry vás budeme kontaktovat.

  SVÉ ODPOVĚDI MŮŽETE POSÍLAT DO 28. ŘÍJNA 2012!

  Ostatní podmínky:
  Vstupy nelze prodat nebo poskytnout dál, budou evidovány na vaše jméno, takže soutěžte pouze v případě, že na koncert skutečně chcete.
  Souhlas se zpracováním osobních údajů:
  Poskytnutí osobních dat účastníků je podmíněno jejich výslovným souhlasem. Účastí v soutěži každý účastník souhlasí s jejími podmínkami s tím, že organizátor je oprávněn uveřejnit jména a zpracovat osobní data. Účastí v soutěži každý účastník potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají ze zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim. Výherci mohou být zveřejněni na webových stránkách nejhudba.cz a facebookovém profilu facebook.com/Nejhudba.cz. Organizátor je oprávněn rozhodovat o všech otázkách týkajících se této soutěže podle vlastního uvážení.

  Děkujeme Fource Entertainment za poskytnutí cen do soutěže!
  facebook.com/FourceEntertainment

  Napsat komentář

  Informace

  23. 10. 2012, 15:48


 • Nejnovější příspěvky

 •