• Vyražte na parník Zlaté Prahy s Radkou a Petrem

  Chcete zažít skutečně originální party na Vltavě s tou nejlepší taneční muzikou? Pak pro vás máme jeden velmi dobrý tip. Vyražte na další parník Rádia Zlatá Praha, který opět vyplouvá a vy si na něm můžete užít nejlepší dávku taneční muziky a jako bonus se kochat krásným pohledem na Prahu z vody. Přijďte si pro jedinečný zážitek s pravým, skutečně tanečním parníkem, který plave po Vltavě.

  Rádio Zlatá Praha je znovu v akci a vy se můžete těšit na její vyhlášené plavby po Vltavě. Po velmi úspěšné úvodní plavbě je tu druhá šance nalodit se na skvělou párty! Již 25. května 2012 ve 20:00 hodin odráží parník Tyrš z Rašínova nábřeží (zastávka Palackého náměstí, poté stačí sejít na náplavku a zde už parník najdete bez problémů). Tentokrát se připravte na plavbu s podtitulem “Oldies but Goldies“, která připomene ty největší taneční pecky z let devadesátých, což bylo období, kdy dobrá taneční muzika doslova kvetla. Za hudební kormidlo se tentokrát postaví usměvavá Radka Stratilová, se kterou posluchači Zlaté Prahy každý všední den vstávají mezi sedmou a devátou hodinou a chybět nebude ani Petr Kořista, se kterým si ve všední dny vychutnáváte kávičku před pátou mezi dvanáctou a patnáctou hodinou a v neděli večer pohled do německé taneční hitparády.

  A kolik taková párty na Vltavě stojí? Pouhých 150,- Kč! Prodej vstupenek probíhá před plavbou a návrat zpátky na břeh bývá před půlnocí. Takže sbalte všechny své kamarády a uvidíme se na palubě! Tuhle plovoucí párty si prostě nemůžete nechat ujít! Navíc budete mít možnost na palubě vyhrávat vyvoněné balíčky!

  Přidejte se k oficiální události akce na facebooku

  Napsat komentář

  Informace

  22. 05. 2012, 21:16


 • Nejnovější příspěvky

 •