• Vyražte na producentský parník Zlaté Prahy

  Chcete zažít skutečně originální party na Vltavě s tou nejlepší taneční muzikou? Pak pro vás máme jeden velmi dobrý tip. Vyražte na oblíbený parník Rádia Zlatá Praha, který opět vyplouvá a vy si na něm můžete užít nejlepší dávku taneční muziky a jako bonus se kochat krásným pohledem na Prahu z vody. Přijďte na poslední prázdninovou plavbu, další možnost bude až v září!

  Rádio Zlatá Praha je znovu v akci a vy se můžete těšit na další z řady velkých akcí na Vltavě. Po velmi úspěšných plavbách Luboše Nováka tu máme pozvánku na další plavbu, kde se sejdou hned tři velká jména dance & trance hudby. Za hudební kormidlo se totiž postaví hned tři pánové a to sice Thomas Coastline, Reorder a Sandeagle. Tahle silná sestava se bude starat o zážitek pro vaše uši po celou plavbu. Vyplouváme již 27. července 2012 ve 20:00, jako vždy jde o parník Tyrš z Rašínova nábřeží (zastávka Palackého náměstí, poté stačí sejít na náplavku a zde už parník najdete bez problémů).

  A kolik taková párty na Vltavě stojí? Pouhých 150,- Kč! Prodej vstupenek probíhá před plavbou a návrat zpátky na břeh bývá před půlnocí. Takže sbalte všechny své kamarády a uvidíme se na palubě, kde panuje naprosto skvělá atmosféra. Tady prostě nesmíte chybět!

  Přidejte se k oficiální události akce na facebooku

  Napsat komentář

  Informace

  27. 07. 2012, 15:50


 • Nejnovější příspěvky

 •