• White Lies oznamují nové album, v listopadu dorazí do Prahy

  Britští White Lies oznámili detaily o svém novém albu. Deska s názvem “BIG TV” vychází na Fiction Records v  pondělí 12.srpna 2013. Dvanáctiskladbové album produkoval Ed Buller, míchal Mark ‘Spike’ Stent a bylo nahráno začátkem roku 2013 ve studiích ICP studios v Bruselu v BELGII. Albu bude předcházet singl “There Goes Our Love Again” a obsahovat tyto skladby:
  01 Big TV
  02 There Goes Our Love Again
  03 Space One
  04 First Time Caller
  05 Mother Tongue
  06 Getting Even
  07 Change
  08 Be Your Man
  09 Space Two
  10 Tricky To Love
  11 Heaven Wait
  12 Goldmine
  Ukázka z nového alba Getting Even bude poprvé k slyšení jako free download na stránkách kapely whitelies.com v úterý 4.června.
  White Lies vydali svoje debutové album “To Lose My Life” v roce 2009. Dosáhlo prvního místa britské hitparády a prodalo se jej celosvětově přes milión. Jak časopis Mojo, tak časopis Q a jejich Q Awards ocenily skupinu jako ‘new band of the year’. Jejich druhé album “Ritual” následovalo v lednu 2011 a bylo kritikou rovněž skvěle hodnoceno. Kapela odehrála koncerty ve Wembley – jejich největší koncert v Británii, koncert na festivalu v Readingu a vystoupila i v televizi v programech Late Show with David Letterman a Tonight Show with Jay Leno, dvou nejsledovanějších programech v USA.

  White Lies jsou kapela ve složení Harry McVeigh (zpěv / kytara), Charles Cave (basová kytara), Jack Brown (bicí) a 17.listopadu novou desku představí i tuzemskému publiku v pražském Lucerna Music Baru. Vstupenky budou v předprodeji od 5.června na stránkách kapely. Od 7.června pak v sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal a Tickestream za 490,- Kč + poplatky, v pokladně a na webových stránkách LMB bez poplatku. Na místě v den koncertu za 590,- Kč.

  Napsat komentář

  Informace

  06. 06. 2013, 14:39


 • Nejnovější příspěvky

 •